Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Bir çok vatandaş kredi almak ister. Kredi başvurusu olumlu sonuçlanıp, bankaya krediyi almaya gittiğinde parasını alır. Parayı faiz ödeme karşılığında alır ancak, sigorta masrafı ve dosya masrafı alınır. Alınan bu ücretler yasal olmasa da kredi alan kişiler tarafından bu ücretler alınıyor. Para ihtiyacı olduğu için krediyi almak istemeniz doğrudur. Dosya masrafsız kredi nasıl alınır, kredi almadan önce bu araştırmayı yapmanızı öneririz. İhtiyaç kredilerinde dosya masrafı ödemeden, uygun faiz oranı ile başka bir masraf ödemeden kredi alacağınız bankaları konumuzda anlattık.

Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi

Ziraat bankası bir devlet bankasıdır. Ziraat bankasının müşterilerine sunduğu komisyon ücreti olmadan, tahsis ücreti ödemeden tüketici kredisi alabilirsiniz. Ziraat bankası şubelerine uğrayarak tahsis ücreti ödemeden kredinizi hemen alma imkanınız bulunuyor.

Kredinin özellikleri arasında tahsis ücreti ödemeden tüketici kredisi almış oluyorsunuz. İstihbarat ve haberleşme ücretleri de sizden gider olarak tahsil edilmiyor. Almak istediğiniz tutar size kredi olarak ödenir. Tahsis ve kullanım sürelerince, kullanacağınız kredi kampanyası için geçerli olan uygulama ve kuralları esas kabul edilerek işlemler yapılmaktadır.

Ziraat Bankası masrafsız tüketici kredisini almak için en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret etmeniz gerekiyor.

Denizbank’ta Faiz Ödemeden Masrafsız Kredi

Denizbank müşterilerine kredi imkanı sunuyor. 1.500 TL kredi için faiz ve masraf uygulamıyor. Krediyi almak için özellikle bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. İki tane fatura için de otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor. Alacağınız kredi için 12 ay vade imkanı, sıfır faiz oranı ve masraf ücreti ödemeden kredinizi alabiliyorsunuz. Mevduat hesabınızdan 1.500 TL kredi almak için yıllık hayat sigortası yaptırmalısınız. Böylece faizsiz ve masrafsız kredi almış olacaksınız. Denizbank şubelerine giderek bilgi alabilir, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Şekerbank Emekliye Dosya Masrafı Ödemeden İhtiyaç Kredisi Veriyor

Kredi almak isteyen emekli öncelikle Şekerbank’tan maaş alması gerekiyor. Maaş almıyorsa maaşını Şekerbank’a taşıması gerekiyor. Dosya masrafı ve faiz ödemeden kredi alabilirsiniz. 24 ay vade imkanı ile 2.400 TL ihtiyaç kredisi alma imkanınız var. Şekerbank krediyi alırken kampanya avantajı hesap işletim ücreti de almadığını hatırlatalım. Parayı havale yapmak isterseniz, havale ücreti de alınmıyor. Kampana için likten ulaşabilirsiniz

Daha önce kredi almış ancak dosya masrafı gibi çeşitli ücretler ödeyerek kredi alanlar mahkemeler tarafından dava açarak bu ücretleri geri almaya çalışıyorlar. Dosya masrafsız kredi veren bankaları araştırıp, kredi çekmek isteyenler olumsuzluklar ile karşılaşmıyorlar. Bankalar farklı yollardan işlem yaparak nema paylarını yüksek tutarak sizden dosya masrafını taksitler halinde tahsil edebiliyor.

Dosya masrafsız kredilerde konut kredisinde yüksek masraflar öğrenim ediliyor. Konut tiplerinde son kullanıcıların tercihi olabiliyor. Kişiler genelde yüksek paralara ihtiyaç duyuyor. Toplu nakit ödeme yapmak yerine yüksek faizli krediler kullanılıyor.

Masrafsız kredi bankaların müşterek olarak geliştirdikleri bir yöntemdir. Bankalar yaptıkları farklı işlemler neticesinde masrafı sizden alabiliyor. Garanti Bankası ve HSBC masrafsız konut kredisi veren bankalar arasında yer alıyor.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir