Denizbank Kredi ve Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Denizbank’ın müşterilerine verdiği kredi kartı, diğer bankaların kredi kartına göre daha fazla özelliğe sahiptir. Denizbank kredi ve kredi kartını müşteriler bazen lüzumsuz bir şekilde kullanıyorlar. Lüzumsuz şekilde dikkat etmeden kullanıldığı için finansal sorunlar ve ödeme durumunda zorlu bir süreç başlamış oluyor. Ödemeler zamanında yapılmadığı için kredi notunda düşüşler yaşanabiliyor.

Kredi ve kredi kartına sahip olan kişiler ödeme çektiği zorluklar ile hayatlarında kaliteli yaşam devam ettirilemez hale geliyor. Denizbank’tan kredi ya da kredi kartı alırken sizleri güzel imkânlar tanıyor. Ödemelerde zorluk çektiğiniz zamanda ödeme kolaylılığı için müşterilerine yardımcı oluyor. Kredi ya da kredi kartı borcunuzu ödeyemiyorsanız kredi yapılandırma işleminden faydalanabilirsiniz. Belirlenen faiz oranı ile uygun vade seçenekleriyle kredi yapılandırma işleminden faydalanarak ödemelerinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi yapılandırma işleminde 72 ay vade imkânı uygulanıyor. Faiz oranı belirlenirken ya bankanın belirlediği faiz oranı geçerli olur, ya da müşteri faiz oranını kendisi belirleyebiliyor.

Denizbank kredi ve kredi kartı borcu yapılandırma işlemi nasıl yapılır?

Denizbank kredi ve kredi kartı borcu için yapılandırma işlemi gerçekleştiriyor. Borçlar yapılandırılırken ekstra faiz oranı uygulanır. Yapılan işlemler tüm bankalarda aynıdır. Kredi yapılandırma işlemini telefon bankacılığı ya da bankanın şubesine giderek müşteri temsilcisi ile görüştükten sonra yapabilirsiniz. Bankanın 0850 222 0 800 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartları menüsüne yönlendirdikten sonra müşteri temsilcisiyle görüşerek bilgi alabilirsiniz. Görüşme yaparken kredi yapılandırma işlemi yapmak istediğinizi söyleyin. Kredi yapılandırma işlemi yapmak için borcun 3 ay gecikmeye uğraması gerekiyor.

Denizbank 72 ay kredi veya kredi kartı yapılandırma

Bankacılık düzenleme ve denetleme kurulu tarafından düzenlenmiş olan ve 2016 tarihinde aktif olan kanunun var. Borçların 3 ay gecikmeye uğramış olması ve ödenememesi durumunda kredi yapılandırma işlemi uygulanır. Kredi yapılandırma işleminde 72 aya kadar vade imkânı var.

Kredi yapılandırma işlemi yapılırken bazı şartlar aranıyor. Takibe, kara listeye düşmemek gerekiyor. Aynı zamanda aylık bir gelirinizin olması gerekiyor.

Denizbank Taşıt Kredisi Yapılandırma

Taşıt kredisi kullandınız ancak ödeme işlemlerinde sorun yaşadınız. Ödeme işlemlerini yapamayacağını düşünüyorsanız kredi yapılandırma işleminden faydalanabilirsiniz. Kredi yapılandırma işlemi yaparsanız kredi notunuz ya da siciliniz olumsuz etkilenmemiş olur. Sabit faiz uygulanır. Esnek veya eşit ödeme planı hazırlanır.

Vade ve faiz oranlarını kabul ediyorsanız kredi yapılandırma işlemini yapıp, ödemeleriniz aylık olarak rahat şekilde yapabilirsiniz. Kredi yapılandırma işlemleri 1 ile 3 gün arasında sonuçlanır. 48 aya kadar vade imkânı tanınır.

Denizbank Konut Kredisi Yapılandırma

Yürürlük değiştiği için sadece ihtiyaç kredisi değil, konut ve taşıt kredilerinde de yapılandırma işlemi uygulanıyor. Konut kredinizin yapılandırdıktan sonra ödemelerinizi aylık olarak yapabilirsiniz. Faiz oranı ve vade seçeneği farklılık gösterebiliyor.

Denizbank 72 Ay Kredi Yapılandırma

Kredi borçlarınızı ödeyemiyor ve zorluk çekiyorsanız sizlere uygun ödeme seçeneği ile borçlarınızı 72 aya kadar yapılandırabilirsiniz.

72 ay yapılandırma için bazı şartlar var. Kredi yapılandırma işlemi yapılıyorsa, daha önce taksitlendirilmiş kredi borcu olmaması gerekiyor. Borç sahibi kendisi başvuru yapması gerektiği gibi belirlenen faiz oranlarını da kabul etmiş olması gerekiyor.

Borcunu ödeyemeyen ve faizler düştüğü anda kredi yapılandırma işlemlerinden kişiler faydalanır.

Denizbank Kredi Yapılandırma Yapmıyor

Kredi yapılandırma işlemi yaparken dikkat etmek gerekiyor. Müşteriler kredi yapılandırma işlemi yapacaksa özellikle banka şubesine giderek müşteri temsilcisi ile görüşmesi gerekiyor. Bankalar kredi yapılandırma işlemini kabul etmeyebilir.

Denizbank kredi yapılandırma yapmıyor diye şikayet eden müşteriler olabilir. Kredi yapılandırma için de bazı şartlar bulunuyor. Kredi notunuzun düşük olmaması, yasal takibe düşmüş olmaması gerekiyor.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir